پرش لینک ها

طرح ترجمه تضمینی

طرح ترجمه تضمینی
خدمتی نو از گروه مترجمان عمید


گروه مترجمان عمید، طرح ترجمه تضمینی را ارائه می نماید. در این طرح تنها در صورتی هزینه ترجمه از مشتری دریافت می شود که مشتری ترجمه ای با کیفیت مطلوب دریافت نموده باشد. ما به کیفیت بالای کار خود ایمان داریم، در نتیجه نیازی نیست همانند دیگر مراکز ترجمه، مبلغی بابت پیش پرداخت دریافت کنیم. در اینگونه موارد حتی اگر ترجمه کاملاً ماشینی و غیرتخصصی به مشتری تحویل داده شود، مراکز ترجمه به بهانه های مختلف حاضر به پذیرش اشتباه خود نبوده و همین امر موجب بی اعتمادی شدید مشتریان به تمامی مراکز ترجمه خواهد شد، ما این را یکی از بزرگ ترین آفات ترجمه می دانیم. طرح پیشنهادی گروه مترجمان عمید،  موجب اعتمادسازی برای مشتریان جدید ما شده است؛ گاهی اوقات مشتریان جدید با شک به این قضیه می­ نگرند. اما هنگامی که کیفیت ترجمه تضمینی ما را می­ بینند، به مشتریان ثابت گروه مترجمان عمید تبدیل می شوند و این بالاترین افتخار برای گروه بزرگ ما است.
ترجمه دریچه ­­ای به دنیای علوم پیشرفته و فناوری ­های نوین است و بیش از آنکه یک فن باشد، یک هنر ظریف به حساب می ­آید. لازمه­ ی یک ترجمه­ ی مناسب، تسلط مترجم بر هر دو زبان مبدأ و مقصد است. تفاوت اصلی مترجمان قوی و مترجمان سطوح پایین­تر، نحوه ی جمله ­بندی و معادل­ سازی است. اگر می­ خواهید در هنر ترجمه مهارت پیدا کنید، باید نخست بر ساختارهای جمله­ بندی و نگارش زبان فارسی مسلط شوید. تجربه­ ی چندین ساله­ ی مترجمان ما نشان می­ دهد، گستردگی دایره ­ی لغات لزوماً عاملی تعیین ­کننده نخواهد بود، زیرا هر متنی تا زمانیکه ساختار سلیس و منسجم نداشته باشد، نمی­ تواند معنای صحیح متن و منظور نویسنده را به مخاطبان منتقل کند.
بهترین شیوه­ ی تقویت مهارت ترجمه، بررسی متون انگلیسی ترجمه ­شده، ترجمه­ ی این متون و مقایسه­ ی آن با ترجمه­ ی مترجمان زبده است. در یک بررسی که توسط گروه مترجمان عمید بر روی 200 نفر متقاضی همکاری با این گروه انجام شد، تنها 4 نفر شرایط لازم برای عضویت و همکاری را داشتند. استفاده از ساختارهای نامناسب و عدم بهره­ گیری از واژه ­ها و اصطلاحات تخصصی دلیل اصلی عدم پذیرش متقاضیان بود. زمانیکه مترجم سررشته­ ی کار را به خاطر عدم آشنایی با واژه­ های تخصصی گم می­ کند، یکپارچگی متن به هم می ­ریزد و خواننده در اولین نگاه به غیرتخصصی بودن ترجمه پی می­ برد.
کاربران گرامی! افتخار گروه ما، خدمت­ رسانی به شما عزیزان است. هرگونه سفارش ترجمه­ ی متون عمومی، مقالات و کتب تخصصی، تولید محتوا برای سایت و وبلاگ، ترجمه­ ی بروشور، کاتالوگ و متون تخصصی با بالاترین کیفیت توسط مترجمین حرفه ­ای ما انجام می­ گیرد. جدای از این خدمات، مقالات ترجمه­ شده با بالاترین کیفیت و قیمت نازل در فروشگاه مقالات سایت عرضه می ­شوند. گروه ما آماده­ ی همکاری با سازمان ­ها و مؤسسات علمی و پژوهشی است.


هم اکنون سفارش دهید و خدمات ترجمه تضمینی ما را تجربه کنید.

می خوای از فایلای با ارزشی که داری درآمد داشته باشی؟ باهامون تماس بگیر