گروه مترجمان عمید

ترجمه تخصصی کتاب و مقالات
ترجمه تخصصی مقاله مهندسی برق

مهندسی برق یکی از رشته های دشوار دانشگاهی است که به پنج گرایش قدرت، الکترونیک، کنترل، مخابرات و مهندسی پزشکی تقسیم بندی می شود. واژه های تخصصی خاص این رشته بسیار زیاد بوده و همین امر، ترجمه ی تخصصی متون مهندسی برق را دشوار می سازد. بسیاری از مترجمان حرفه ای، توانایی ترجمه ی رشته ها و گرایش های مختلفی را دارند، اما زمانیکه نوبت به ترجمه ی مقالات رشته ی برق می رسد، مفاهیم دشوار فیزیکی قابل لمس و غیرقابل لمس بویژه در مخابرات و الکترونیک، ترجمه های غیرتخصصی را برنمی تابند. به همین دلیل بایستی ترجمه ی مقالات و کتب این رشته حتما توسط فارغ التحصیلان مهندسی برق انجام شود، در غیر اینصورت در نخستین نگاه، غیرتخصصی بودن ترجمه به چشم می آید و کیفیت آن را زیر سؤال می برد. در واقع بایستی مترجم نخست درک کاملی از مفاهیم فیزیکی و تخصصی این رشته و گرایش های آن داشته باشد تا بتواند مفهوم متن را درک کرده و به خواننده انتقال دهد.

طرح ترجمه تضمینی

گروه مترجمان عمید، طرح ترجمه تضمینی را ارائه می نماید. در این طرح تنها در صورتی هزینه ترجمه از مشتری دریافت می شود که مشتری ترجمه ای با کیفیت مطلوب دریافت نموده باشد. ما به کیفیت بالای کار خود ایمان داریم، در نتیجه نیازی نیست همانند دیگر مراکز ترجمه، مبلغی بابت پیش پرداخت دریافت کنیم. در اینگونه موارد حتی اگر ترجمه کاملاً ماشینی و غیرتخصصی به مشتری تحویل داده شود، مراکز ترجمه به بهانه های مختلف حاضر به پذیرش اشتباه خود نبوده و همین امر موجب بی اعتمادی شدید مشتریان به تمامی مراکز ترجمه خواهد شد، ما این را یکی از بزرگ ترین آفات ترجمه می دانیم. طرح پیشنهادی گروه مترجمان عمید، موجب اعتمادسازی برای مشتریان جدید ما شده است؛ گاهی اوقات مشتریان جدید با شک به این قضیه می­ نگرند. اما هنگامی که کیفیت ترجمه تضمینی ما را می­ بینند، به مشتریان ثابت گروه مترجمان عمید تبدیل می شوند و این بالاترین افتخار برای گروه بزرگ ما است.

خرید مقالات تخصصی ترجمه شده

کاربران گرامی! از اینکه ما را شایسته ی اعتماد خود دانستید از شما سپاسگزاریم. گروه مترجمان عمید در نظر دارد به منظور ارتقای سطح علمی کشور و بهره مندی جامعه ی علمی و دانشگاهی از مطالب عملی جدید و به روز، اقدام به فروش مقالات تخصصی در فروشگاه سایت نماید. فروشگاه ما در نوع خود منحصر بفرد بوده و صرفاً مقالات تخصصی با بالاترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب را در اختیار کاربران قرار می دهد. مقالات تخصصی گروه های فنی و مهندسی، پزشکی، کشاورزی، هنر و معماری، علوم پایه و علوم انسانی بر اساس ساختاربندی تفکیکی عرضه می شوند. ما از تمامی مترجمان یا کاربرانی که مقالات ترجمه شده با کیفیت بالا در آرشیو خود دارند دعوت می کنیم مقالات را در اختیار ما قرار دهند و از هر بار فروش مقالات، معادل ۵۰% قیمت آن را دریافت نمایند. مالکیت معنوی مقالات ارسالی بطور کامل مختص به صاحب مقاله بوده و می تواند هر زمان تمایل داشته باشد، فروش آن را متوقف نماید. پرداخت ها به صورت ماهیانه انجام می شود. با هر بار فروش مقاله، ایمیل اطلاع رسانی به صاحب مقاله ارسال می شود. فرآیند دریافت و فروش مقالات بر اساس اعتماد متقابل انجام می گیرد. تمامی مقالات ارسالی بطور کامل بازبینی می شوند اما در هر صورت مسئولیت هرگونه ایراد احتمالی بر عهده صاحب مقاله خواهد بود.

راه اندازی نسخه جدید سایت

افتتاح نسخه ی جدید سایت گروه مترجمان عمید کاربران عزیز، نسخه¬ی قبلی وبسایت گروه مترجمان عمید مدت ۶ ماه به صورت آزمایشی در اختیار شما عزیزان بود. ما از عملکرد نسخه ی آزمایشی وبسایت و کاستی های آن، درس های فراوانی گرفتیم و بر آن شدیم، وبسایتی عالی با عملکردی به مراتب قوی تر طراحی…